Ремонт комп’ютерів

Ви перейшли на цю сторінку не дарма. Якщо ваш комп’ютер потребує ремонту, ми візьмемо всі турботи на себе!

OneService надає наступні послуги для юридичних осіб (B2B клієнтів)

Комп’ютерний сервіс OneService існує в Києві вже понад 12 років. Спеціалісти сервісного центру мають високу кваліфікацію і надають гарантію на всі наші послуги. Наша мета – надавати послуги корпоративному клієнту прозоро, якісно та надійно.

Ремонт комп'ютерівВартість послуги включає запчастиниТермін виконання
Діагностика ПК300 грн*1-2 дні
Діагностика Моноблоку500 грн*1-2 дні
Заміна блоку живленнявід 800 грн1-2 дні
Ремонт материнської плативід 1000 грн1-4 дні
Заміна відеокартивід 1200 грн1-2 дні
Заміна дисків (HDD, SDD)від 1400 грн2 години
*діагностика у випадку подальшого ремонту безкоштовна.

Сервісний центр з ремонту комп’ютерів в Києві

Комп’ютерний сервісний центр OneService може зробити для вас:

  • Встановлення програмного забезпечення;
  • Очищення комп’ютера від вірусів;
  • Заміну та ремонт материнської плати;
  • Заміну та ремонт процесора;
  • Заміну та ремонт відеокарти;
  • Збільшення продуктивності ПК (модернізація комп’ютера);
  • Відновлення втрачених файлів і даних;
  • Налаштування операційної системи для продуктивної роботи.

За даними наших майстрів цей список можна продовжувати ще дуже довго.

Тому, якщо ви не знайшли в списку актуальну саме для вас проблему, то варто звернутися за консультацією за номером вказаним на нашому сайті. Впевнені, ми зможемо вам допомогти!

Ремонт комп’ютерів та інших гаджетів – наш профіль

Ціна наших послуг багаторазово виправдовує надійність роботи ПК і якість наданих послуг для клієнта. Обов’язково збережіть цей сайт в закладках свого браузера. У нашому блозі ми постійно публікуємо корисні статті і описуємо досвід, накопичений роками нашими фахівцями.

Варто зазначити, що ми використовуємо запчастини перевірених брендів і гарантуємо роботу кожного заміненого компоненту.  Великий асортимент запчастин завжди є в наявності у наших сервісних центрах. Це означає, що ми не змусимо вас тривалий час чекати на поставку необхідних деталей.

Ремонт та технічне обслуговування комп’ютерів в межах договору B2B.

В OneService ви отримаєте вигідні ціни на запчастини та послуги.  Хочемо нагадати, що ми співпрацюємо лише з офіційними постачальниками, які працюють за оптовими цінами. Саме тому ми гарантує у найнижчу ціну деталей на ринку.

Пам’ятайте, з нами ви сплачуєте лише за результат, а решту переваг отримуєте безкоштовно. Наш демократичний прайс забезпечить ремонт вашого компа за доступною ціною і не залишить неприємного осаду від неполадок з технікою.  Звертайтеся і ми відремонтуємо ваш комп’ютер в найкоротші терміни!

 

Що впливає на працездатність комп’ютера?

Як ви зрозуміли, кожен пристрій, незалежно від призначення, потребує регулярного догляду.

Можливо, ви дизайнер, менеджер з продажів або студент, який інтенсивно використовує свій ноутбук.  Для вас це інструмент заробітку і навчання. У цьому випадку вам, звичайно, не варто економити на профілактиці. Тим паче це не потрібно робити дуже часто, а сама процедура не займає багато часу! Лише раз в 24 місяці обов’язково звертайтеся до майстра. Так ви мінімізуєте ризики можливих несправностей в майбутньому, а ми зможемо гарантувати стабільну роботу вашого пристрою.

Для більшості з нас комп’ютер – це нескінченна енциклопедія, інструмент заробітку грошей і просто помічник-путівник по життю. Складно уявити як багато втратили наші предки, не маючи такого величезного потоку інформації свого часу. Але у будь-якого обладнання є термін служби і, гадали, комп’ютер тут не виняток. Зараз ми розглянемо, що призводить до неисправностей цифрової техніки і знайдемо рішення цих проблем.

Поширені запитання
Чому ремонт комп'ютерів краще замовити саме у нас?

Ми здійснюємо не тільки терміновий ремонт ПК і ноутбуків, а й займаємося видаленням вірусів і шкідливих програм, налагодженням ОС і оновленням. Виконуємо резервне копіювання і захист даних ваших комп’ютерів. Більшість ремонтів виконується за фіксованою ціною, що робить послугу більш доступною для клієнта і дозволяє нам виконувати більш повне й ретельне обслуговування.

Скільки часу займе ремонт мого комп'ютера?

Зазвичай ремонт займає 2-3 дні. Бувають ситуації, коли ремонт може зайняти більше часу, наприклад, коли необхідно замовляти деталі. Ми намагаємося використовувати тільки високоякісні оригінальні запасні частини, а не дешеві аналоги, що не прослужать довго. Ці деталі не завжди доступні, якщо мова йде про старі комп’ютери, тому пошук необхідних запасних частин може зайняти деякий час.

Скільки буде коштувати ремонт мого комп'ютера?

На це питання складно відповісти, поки у нас не буде можливості повністю оцінити проблеми, з якими ви стикаєтеся з вашим комп’ютером, і зрозуміти, що буде потрібно зробити, щоб повернути його в робочий стан. Все залежить від складності проблеми і наявності запчастин.

Чому б мені просто не купити новий комп'ютер?

Ремонт і налагодження вашого старого ПК в багатьох ситуаціях є більш фінансово вигідними, ніж покупка нового устаткування. Оновити систему або модернізувати компоненти завжди дешевше, ніж вкладатися в новий пристрій.

Які зручності для корпоративних клієнтів?

Більш детальна інформація за посиланням – Обслуговування корпоративних клієнтів

Отримайте розрахунок вартості ремонту

    Локація