Ремонт комп’ютерів

Для більшості з нас комп’ютер – це нескінченна енциклопедія, інструмент заробітку грошей і просто помічник-путівник по життю. Складно уявити як багато втратили наші предки, не маючи такого величезного потоку інформації свого часу. Але у будь-якого обладнання є термін служби і, гадали, комп’ютер тут не виняток. Зараз ми розглянемо, що призводить до неисправностей цифрової техніки і знайдемо рішення цих проблем.

Що впливає на працездатність комп’ютера?

 • Встановлення шкідливого програмного забезпечення (потрібне очищення від вірусів);
 • Переповнений і пошкоджений реєстр Windows;
 • Забруднення всередині корпусу (необхідна чистка та профілактика);
 • Пересихання термопасти. Погане охолодження (заміна термопасти);
 • Перегрівання важливих комплектуючих (необхідна діагностика і профілактика).

Як ви зрозуміли, кожен пристрій, незалежно від призначення, потребує регулярного догляду.

Можливо, ви дизайнер, менеджер з продажів або студент, який інтенсивно використовує свій ноутбук.  Для вас це інструмент заробітку і навчання. У цьому випадку вам, звичайно, не варто економити на профілактиці. Тим паче це не потрібно робити дуже часто, а сама процедура не займає багато часу! Лише раз в 24 місяці обов’язково звертайтеся до майстра. Так ви мінімізуєте ризики можливих несправностей в майбутньому, а ми зможемо гарантувати стабільну роботу вашого пристрою.

Насправді, при виникненні проблем з технікою варто видихнути і не панікувати. Ви перейшли на цю сторінку не дарма. Якщо ваш комп’ютер потребує ремонту, ми візьмемо всі турботи на себе!

Комп’ютерний сервіс Oneservice існує в Києві вже понад 12 років. Спеціалісти сервісного центру мають високу кваліфікацію і надають гарантію на всі наші послуги.

Сервісний центр з ремонту комп’ютерів в Києві

Наша мета – надавати послуги прозоро для клієнта, якісно та надійно.

Сервісний центр Oneservice може зробити для вас:

 • Встановлення програмного забезпечення;
 • Очищення комп’ютера від вірусів;
 • Заміну та ремонт материнської плати;
 • Заміну та ремонт процесора;
 • Заміну та ремонт відеокарти;
 • Збільшення продуктивності ПК (модернізація комп’ютера);
 • Відновлення втрачених файлів і даних;
 • Налаштування операційної системи для продуктивної роботи.

За даними наших майстрів цей список можна продовжувати ще дуже довго.

Тому, якщо ви не знайшли в списку актуальну саме для вас проблему, то варто звернутися за консультацією за номером вказаним на нашому сайті. Впевнені, ми зможемо вам допомогти!

Ремонт комп’ютерів та інших гаджетів – наш профіль

Ціна наших послуг багаторазово виправдовує надійність роботи ПК і якість наданих послуг для клієнта. Обов’язково збережіть цей сайт в закладках свого браузера. У нашому блозі ми постійно публікуємо корисні статті і описуємо досвід, накопичений роками нашими фахівцями.

Варто зазначити, що ми використовуємо запчастини перевірених брендів і гарантуємо роботу кожного заміненого компоненту.  Великий асортимент запчастин завжди є в наявності у наших сервісних центрах. Це означає, що ми не змусимо вас тривалий час чекати на поставку необхідних деталей.

В Oneservice ви отримаєте вигідні ціни на запчастини та послуги.  Хочемо нагадати, що ми співпрацюємо лише з офіційними постачальниками, які працюють за оптовими цінами. Саме тому ми гарантує у найнижчу ціну деталей на ринку.

Пам’ятайте, з нами ви сплачуєте лише за результат, а решту переваг отримуєте безкоштовно. Наш демократичний прайс забезпечить ремонт вашого компа за доступною ціною і не залишить неприємного осаду від неполадок з технікою.  Звертайтеся і ми відремонтуємо ваш комп’ютер в найкоротші терміни!

Отримайте консультацію прямо зараз