Ремонт ноутбуків Dell

Обслуговуємо юридичних осіб (B2B клієнтів)

Якщо ваш Dell раптом перестав працювати або в його роботі явно простежуються проблеми – зверніться за допомогою до фахівців сервісного центру OneService. Майстри центру надають весь комплекс послуг з діагностики обладнання, ремонту та заміни запчастин. На всі види робіт надається гарантія.

Виконуємо ремонт ноутбуків Dell наступних моделей:

 • Alienware
 • XPS
 • Precision
 • G Series
 • Vostro
 • Inspiron
 • Latitude
 • Chromebook
 • Rugged

Ремонт ноутбуків виробництва Делл може стати наслідком різних причин – потрапляння рідини під корпус, перегріву через забруднення, високого навантаження, поломки кріплень та ін. Поставити остаточний «діагноз» і винести «вирок» може тільки фахівець після проведення діагностики.

Ремонт ноутбуківВартість послугиТермін виконання
Діагностика ноутбуку200 грн*1-2 дні
Ремонт зарядного пристроювід 600 грн1-2 дні
Ремонт корпусу ноутбукавід 800 грн1-2 дні
Ремонт материнської плативід 1000 грн1-4 дні
Заміна відеокарти BGAвід 1500 грн1-4 дні
*діагностика у випадку подальшого ремонту безкоштовна.

Офіційний сервісний центр Dell в Києві

Скільки коштує ремонт? Ознайомтеся з прайс-листом на нашому сайті або зателефонуйте нам. У будь-якому випадку, остаточну вартість робіт можна буде прорахувати тільки після комплексної діагностики в центрі. Це не займе багато часу. Якщо необхідної запчастини у нас немає – ми самі замовимо її у постачальника.
Як здійснити ремонт ноутбука Dell? Зателефонуйте або напишіть нам для уточнення деталей. Привезти пристрій ви можете в будь-який з центрів обслуговування в Києві в робочий час (графік прийому замовлень вказано на сайті).
Ноутбуки Dell при дотриманні правил експлуатації не часто стають об’єктом ремонту, адже їх основні характеристики – надійність, міцність, стійкість до навантажень. Але іноді і самі надійні вироби виходять з ладу. Якщо вам знадобилося здійснити ремонт ноутбуків Dell – зверніться в сервісний центр OneService в Києві.
Які причини повинні спонукати власника пристрою віднести його в ремонт? Серед найбільш поширених несправностей і поломок можна виділити:

 • повна або часткова відсутність зображення на екрані – найчастіше причина криється в несправному відеочіпі (така поломка властива ігровим моделям Делл); для усунення несправності проводиться діагностика системи охолодження і, при необхідності, заміна комплектуючих;
 • комп’ютерний пристрій вимикається, взагалі не включається, батарея швидко сідає – дана проблема в більшості випадків вирішується заміною блоку живлення ноутбука або ремонтом роз’ємів;
 • поява темних точок на екрані або відсутність картинки (повне або часткове) – така неприємність властива ноутбуків Делл зважаючи конструкційних особливостей їх кришки (також серед причин – падіння пристрою або удар по корпусу ноута); рішення проблеми – заміна матриці;
 • на екрані з’явилися артефакти зображення, смуги, кубики – в такому випадку найчастіше також потрібна заміна шлейфу чи матриці пристрої;
 • іноді відмовляється працювати клавіатура, порти, тачпад – швидше за все, фахівець виявить необхідність заміни південного моста.
Поширені запитання
Ви проводите гарантійний ремонт ноутбуків Dell?

Так, ми офіційний сервісний центр, і в праві проводити ремонт ноутбуків Делл по гарантії. Основні умови – діюча гарантія і дотримання умов експлуатації. Детальніше за посиланням: Гарантійний ремонт техніки Dell

Як довго відбувається діагностика ноутбука Dell?

Все залежить від несправності пристрою. Як правило інженеру потрібно 1 – 2 години, для визначення несправної частини. Якщо несправність на основній платі, то для її пошуку може знадобитися більше часу.

Скільки може коштувати ремонт ноутбука Dell?

Вартість ремонту залежить від: вартості деталей і складності ремонту. Дізнатися точну вартість ремонту можливо тільки після діагностики, попередню – в телефонному режимі.

Яка гарантія на ремонт і нові запчастини?

На всі відремонтовані ноутбуки надаємо гарантію до 36 місяців від сервісу. На встановлені деталі надається офіційна гарантія від виробника Делл, вона становить 3 місяці.

Які зручності для корпоративних клієнтів?

Більш детальна інформація за посиланням – Обслуговування корпоративних клієнтів

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація